Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



IT

Řídicí mechanismus (BOSCH) K S01 000 746

Výrobce: BOSCH
Kód zboží: K S01 000 746
Kód EAN: 4047025442480
Dostupnost: Prodejna Bohumín: Ne
Externí sklad: skladem (12-24h. na prodejně)
Vratný díl
Na tento produkt se vztahuje vratná záloha na výměnný díl ve výši 10800,- Kč
14797,- (12229 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Zeptejte se na zboží
Výměnný díl
Levo-/pravostranné řízenípro levostranně řízená vozidla
druh provozuelektrický
Řízeníbez řídicí tyče
Řízeníbez hlavy spojovací tyče řízení
doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo)see service info
Vybavení vozidlapro vozidla s elektr. servořízením
AUDI1K1 422 055 BE
AUDI1K1 423 051 AA
AUDI1K1 423 051 AB
AUDI1K1 423 051 AC
AUDI1K1 423 051 AD
AUDI1K1 423 051 AF
AUDI1K1 423 051 AG
AUDI1K1 423 051 AH
AUDI1K1 423 051 AJ
AUDI1K1 423 051 AL
AUDI1K1 423 051 AM
AUDI1K1 423 051 AN
AUDI1K1 423 051 AP
AUDI1K1 423 051 AQ
AUDI1K1 423 051 AR
AUDI1K1 423 051 AT
AUDI1K1 423 051 BA
AUDI1K1 423 051 BC
AUDI1K1 423 051 BE
AUDI1K1 423 051 BF
AUDI1K1 423 051 BG
AUDI1K1 423 051 BH
AUDI1K1 423 051 BJ
AUDI1K1 423 051 BK
AUDI1K1 423 051 BL
AUDI1K1 423 051 BM
AUDI1K1 423 051 BQ
AUDI1K1 423 051 BR
AUDI1K1 423 051 BS
AUDI1K1 423 051 BT
AUDI1K1 423 051 CC
AUDI1K1 423 051 CD
AUDI1K1 423 051 CE
AUDI1K1 423 051 CF
AUDI1K1 423 051 CG
AUDI1K1 423 051 CH
AUDI1K1 423 051 CJ
AUDI1K1 423 051 CK
AUDI1K1 423 051 CL
AUDI1K1 423 051 CM
AUDI1K1 423 051 CN
AUDI1K1 423 051 CP
AUDI1K1 423 051 DS
AUDI1K1 423 051 DT
AUDI1K1 423 051 FE
AUDI1K1 423 051 L
AUDI1K1 423 051 P
AUDI1K1 423 055
AUDI1K1 423 055 B
AUDI1K1 423 055 BX
AUDI1K1 423 055 C
AUDI1K1 423 055 CX
AUDI1K1 423 055 E
AUDI1K1 423 055 F
AUDI1K1 423 055 FX
AUDI1K1 423 055 GX
AUDI1K1 423 055 K
AUDI1K1 423 055 KX
AUDI1K1 423 055 M
AUDI1K1 423 055 MX
AUDI3C1 423 051 D
AUDI3C1 423 051 F
AUDI3C1 423 051 J
AUDI3C1 423 051 N
AUDI3C1 423 051 S
AUDI3C1 423 051 T
SEAT1K1 422 055 BE
SEAT1K1 423 051 AA
SEAT1K1 423 051 AB
SEAT1K1 423 051 AC
SEAT1K1 423 051 AD
SEAT1K1 423 051 AF
SEAT1K1 423 051 AG
SEAT1K1 423 051 AH
SEAT1K1 423 051 AJ
SEAT1K1 423 051 AL
SEAT1K1 423 051 AM
SEAT1K1 423 051 AN
SEAT1K1 423 051 AP
SEAT1K1 423 051 AQ
SEAT1K1 423 051 AR
SEAT1K1 423 051 AT
SEAT1K1 423 051 BA
SEAT1K1 423 051 BC
SEAT1K1 423 051 BE
SEAT1K1 423 051 BF
SEAT1K1 423 051 BG
SEAT1K1 423 051 BH
SEAT1K1 423 051 BJ
SEAT1K1 423 051 BK
SEAT1K1 423 051 BL
SEAT1K1 423 051 BM
SEAT1K1 423 051 BN
SEAT1K1 423 051 BP
SEAT1K1 423 051 BQ
SEAT1K1 423 051 BR
SEAT1K1 423 051 BS
SEAT1K1 423 051 BT
SEAT1K1 423 051 CC
SEAT1K1 423 051 CD
SEAT1K1 423 051 CE
SEAT1K1 423 051 CF
SEAT1K1 423 051 CG
SEAT1K1 423 051 CH
SEAT1K1 423 051 CJ
SEAT1K1 423 051 CK
SEAT1K1 423 051 CL
SEAT1K1 423 051 CM
SEAT1K1 423 051 CN
SEAT1K1 423 051 CP
SEAT1K1 423 051 DS
SEAT1K1 423 051 DT
SEAT1K1 423 051 ED
SEAT1K1 423 051 EK
SEAT1K1 423 051 ER
SEAT1K1 423 051 FA
SEAT1K1 423 051 FB
SEAT1K1 423 051 FD
SEAT1K1 423 051 FE
SEAT1K1 423 051 L
SEAT1K1 423 051 P
SEAT1K1 423 055
SEAT1K1 423 055 B
SEAT1K1 423 055 BX
SEAT1K1 423 055 C
SEAT1K1 423 055 CX
SEAT1K1 423 055 E
SEAT1K1 423 055 F
SEAT1K1 423 055 FX
SEAT1K1 423 055 G
SEAT1K1 423 055 GX
SEAT1K1 423 055 K
SEAT1K1 423 055 KX
SEAT1K1 423 055 M
SEAT1K1 423 055 MX
SEAT3C1 423 051
SEAT3C1 423 051 D
SEAT3C1 423 051 F
SEAT3C1 423 051 J
SEAT3C1 423 051 L
SEAT3C1 423 051 N
SEAT3C1 423 051 S
SEAT3C1 423 051 T
SEAT5C1 423 051 B
SEAT5C1 423 051 C
SEAT5C1 423 051 G
SEAT561 423 051 B
SEAT561 423 051 C
SEAT561 423 051 D
SEAT561 423 051 E
SEAT561 423 051 H
SEAT561 423 051 J
SEAT561 423 051 L
SKODA1K1 422 055 BE
SKODA1K1 423 051 AA
SKODA1K1 423 051 AB
SKODA1K1 423 051 AC
SKODA1K1 423 051 AD
SKODA1K1 423 051 AF
SKODA1K1 423 051 AG
SKODA1K1 423 051 AH
SKODA1K1 423 051 AJ
SKODA1K1 423 051 AL
SKODA1K1 423 051 AM
SKODA1K1 423 051 AN
SKODA1K1 423 051 AP
SKODA1K1 423 051 AQ
SKODA1K1 423 051 AR
SKODA1K1 423 051 AT
SKODA1K1 423 051 BA
SKODA1K1 423 051 BC
SKODA1K1 423 051 BE
SKODA1K1 423 051 BF
SKODA1K1 423 051 BG
SKODA1K1 423 051 BH
SKODA1K1 423 051 BJ
SKODA1K1 423 051 BK
SKODA1K1 423 051 BL
SKODA1K1 423 051 BM
SKODA1K1 423 051 BN
SKODA1K1 423 051 BP
SKODA1K1 423 051 BQ
SKODA1K1 423 051 BR
SKODA1K1 423 051 BS
SKODA1K1 423 051 BT
SKODA1K1 423 051 CC
SKODA1K1 423 051 CD
SKODA1K1 423 051 CE
SKODA1K1 423 051 CF
SKODA1K1 423 051 CG
SKODA1K1 423 051 CH
SKODA1K1 423 051 CJ
SKODA1K1 423 051 CK
SKODA1K1 423 051 CL
SKODA1K1 423 051 CM
SKODA1K1 423 051 CN
SKODA1K1 423 051 CP
SKODA1K1 423 051 DS
SKODA1K1 423 051 DT
SKODA1K1 423 051 ED
SKODA1K1 423 051 EK
SKODA1K1 423 051 ER
SKODA1K1 423 051 FA
SKODA1K1 423 051 FB
SKODA1K1 423 051 FD
SKODA1K1 423 051 FE
SKODA1K1 423 051 L
SKODA1K1 423 051 P
SKODA1K1 423 055
SKODA1K1 423 055 B
SKODA1K1 423 055 BX
SKODA1K1 423 055 C
SKODA1K1 423 055 CX
SKODA1K1 423 055 E
SKODA1K1 423 055 F
SKODA1K1 423 055 FX
SKODA1K1 423 055 G
SKODA1K1 423 055 GX
SKODA1K1 423 055 K
SKODA1K1 423 055 KX
SKODA1K1 423 055 M
SKODA1K1 423 055 MX
SKODA3C1 423 051
SKODA3C1 423 051 D
SKODA3C1 423 051 F
SKODA3C1 423 051 J
SKODA3C1 423 051 L
SKODA3C1 423 051 N
SKODA3C1 423 051 S
SKODA3C1 423 051 T
SKODA5C1 423 051 B
SKODA5C1 423 051 C
SKODA5C1 423 051 G
SKODA561 423 051 B
SKODA561 423 051 C
SKODA561 423 051 D
SKODA561 423 051 E
SKODA561 423 051 H
SKODA561 423 051 J
SKODA561 423 051 L
VW1K1 422 055 BE
VW1K1 423 051 AA
VW1K1 423 051 AB
VW1K1 423 051 AC
VW1K1 423 051 AD
VW1K1 423 051 AF
VW1K1 423 051 AG
VW1K1 423 051 AH
VW1K1 423 051 AJ
VW1K1 423 051 AL
VW1K1 423 051 AM
VW1K1 423 051 AN
VW1K1 423 051 AP
VW1K1 423 051 AQ
VW1K1 423 051 AR
VW1K1 423 051 AT
VW1K1 423 051 BA
VW1K1 423 051 BC
VW1K1 423 051 BD
VW1K1 423 051 BE
VW1K1 423 051 BF
VW1K1 423 051 BG
VW1K1 423 051 BH
VW1K1 423 051 BJ
VW1K1 423 051 BK
VW1K1 423 051 BL
VW1K1 423 051 BM
VW1K1 423 051 BN
VW1K1 423 051 BP
VW1K1 423 051 BQ
VW1K1 423 051 BR
VW1K1 423 051 BS
VW1K1 423 051 BT
VW1K1 423 051 CC
VW1K1 423 051 CD
VW1K1 423 051 CE
VW1K1 423 051 CF
VW1K1 423 051 CG
VW1K1 423 051 CH
VW1K1 423 051 CJ
VW1K1 423 051 CK
VW1K1 423 051 CL
VW1K1 423 051 CM
VW1K1 423 051 CN
VW1K1 423 051 CP
VW1K1 423 051 DL
VW1K1 423 051 DM
VW1K1 423 051 DQ
VW1K1 423 051 DR
VW1K1 423 051 DS
VW1K1 423 051 DT
VW1K1 423 051 EA
VW1K1 423 051 EB
VW1K1 423 051 ED
VW1K1 423 051 EE
VW1K1 423 051 EG
VW1K1 423 051 EH
VW1K1 423 051 EK
VW1K1 423 051 EL
VW1K1 423 051 EN
VW1K1 423 051 EP
VW1K1 423 051 ER
VW1K1 423 051 ES
VW1K1 423 051 FA
VW1K1 423 051 FB
VW1K1 423 051 FD
VW1K1 423 051 FE
VW1K1 423 051 L
VW1K1 423 051 P
VW1K1 423 051 S
VW1K1 423 055
VW1K1 423 055 B
VW1K1 423 055 BX
VW1K1 423 055 C
VW1K1 423 055 CX
VW1K1 423 055 E
VW1K1 423 055 F
VW1K1 423 055 FX
VW1K1 423 055 G
VW1K1 423 055 GX
VW1K1 423 055 K
VW1K1 423 055 KX
VW1K1 423 055 M
VW1K1 423 055 MX
VW1K1 423 070
VW3C1 423 051
VW3C1 423 051 D
VW3C1 423 051 F
VW3C1 423 051 J
VW3C1 423 051 L
VW3C1 423 051 N
VW3C1 423 051 S
VW3C1 423 051 T
VW5C1 423 051 B
VW5C1 423 051 C
VW5C1 423 051 D
VW5C1 423 051 E
VW5C1 423 051 F
VW5C1 423 051 G
VW5C1 423 051 H
VW561 423 051 B
VW561 423 051 C
VW561 423 051 D
VW561 423 051 E
VW561 423 051 G
VW561 423 051 H
VW561 423 051 J
VW561 423 051 K
VW561 423 051 L
VW561 423 051 M
BOSCHK S00 000 776
BOSCHK S01 002 838
ZF Parts8001775
Test_Bosch7805955101
Test_Bosch7805955103
Test_Bosch7805955105
Test_Bosch7805955109
Test_Bosch7805955111
Test_Bosch7805955116
Test_Bosch7805955122
Test_Bosch7805955122-40
Test_Bosch7805955122-50
Test_Bosch7805955131
Test_Bosch7805955131-40
Test_Bosch7805955131-50
Test_Bosch7805955136
Test_Bosch7805955136-40
Test_Bosch7805955136-50
Test_Bosch7805955153
Test_Bosch7805955153-40
Test_Bosch7805955153-50
Test_Bosch7805955160
Test_Bosch7805955160-40
Test_Bosch7805955160-50
Test_Bosch7805955168
Test_Bosch7805955168-40
Test_Bosch7805955168-50
Test_Bosch7805955176
Test_Bosch7805955186
Test_Bosch7805955186-40
Test_Bosch7805955186-50
Test_Bosch7805974106
Test_Bosch7805974108
Test_Bosch7805974117
Test_Bosch7805974118
Test_Bosch7805974119
Test_Bosch7805974122
Test_Bosch7805974130
Test_Bosch7805974131
Test_Bosch7805974132
Test_Bosch7805974136
Test_Bosch7805974138
Test_Bosch7805974139
Test_Bosch7805974140
Test_Bosch7805974151
Test_Bosch7805974152
Test_Bosch7805974165
Test_Bosch7805974166
Test_Bosch7805974169
Test_Bosch7805974170
Test_Bosch7805974182
Test_Bosch7805974198
Test_Bosch7805974199
Test_Bosch7805974202
Test_Bosch7805974203
Test_Bosch7805974215
Test_Bosch7805974218
Test_Bosch7805974219
Test_Bosch7805974222
Test_Bosch7805974230
Test_Bosch7805974231
Test_Bosch7805974235
Test_Bosch7805974240
Test_Bosch7805974246
Test_Bosch7805974249
Test_Bosch7805974250
Test_Bosch7805974251
Test_Bosch7805974254
Test_Bosch7805974259
Test_Bosch7805974261
Test_Bosch7805974262
Test_Bosch7805974270
Test_Bosch7805974280
Test_Bosch7805974281
Test_Bosch7805974288
Test_Bosch7805974289
Test_Bosch7805974292
Test_Bosch7805974293
Test_Bosch7805974296
Test_Bosch7805974300
Test_Bosch7805974302
Test_Bosch7805974305
Test_Bosch7805974306
Test_Bosch7805974310
Test_Bosch7805974316
Test_Bosch7805974317
Test_Bosch7805974320
Test_Bosch7805974321
Test_Bosch7805974324
Test_Bosch7805974326
Test_Bosch7805974330
Test_Bosch7805974331
Test_Bosch7805974334
Test_Bosch7805974336
Test_Bosch7805974337
Test_Bosch7805974340
Test_Bosch7805974342
Test_Bosch7805974343
Test_Bosch7805974346
Test_Bosch7805974348
Test_Bosch7805974444
Test_Bosch7805974444-40
Test_Bosch7805974444-50
Test_Bosch7805974445
Test_Bosch7805974445-40
Test_Bosch7805974445-50
Test_Bosch7805974483
Test_Bosch7805974484
Test_Bosch7805974486
Test_Bosch7805974524
Test_Bosch7805974524-40
Test_Bosch7805974524-50
Test_Bosch7805974525
Test_Bosch7805974525-40
Test_Bosch7805974525-50
Test_Bosch7805974534
Test_Bosch7805974534-40
Test_Bosch7805974534-50
Test_Bosch7805974535
Test_Bosch7805974535-40
Test_Bosch7805974535-50
Test_Bosch7805974556
Test_Bosch7805974574
Test_Bosch7805974580
Test_Bosch7805974595
Test_Bosch7805974595-40
Test_Bosch7805974595-50
Test_Bosch7805974596
Test_Bosch7805974596-40
Test_Bosch7805974596-50
Test_Bosch7805974607
Test_Bosch7805974608
Test_Bosch7805974629
Test_Bosch7805974629-40
Test_Bosch7805974629-50
Test_Bosch7805974630
Test_Bosch7805974630-40
Test_Bosch7805974630-50
Test_Bosch7805974641
Test_Bosch7805974642
Test_Bosch7805974659
Test_Bosch7805974659-40
Test_Bosch7805974659-50
Test_Bosch7805974660
Test_Bosch7805974660-40
Test_Bosch7805974660-50
Test_Bosch7805974671
Test_Bosch7805974672
Test_Bosch7805974752
Test_Bosch7805974777
Test_Bosch7805974777-40
Test_Bosch7805974777-50
Test_Bosch7805974778
Test_Bosch7805974778-40
Test_Bosch7805974778-50
Test_Bosch7805974787
Test_Bosch7805974787-40
Test_Bosch7805974787-50
Test_Bosch7805974788
Test_Bosch7805974789
Test_Bosch7805974791
Test_Bosch7805974791-40
Test_Bosch7805974791-50
Test_Bosch7805974792
Test_Bosch7805974792-40
Test_Bosch7805974792-50
Test_Bosch7805974807
Test_Bosch7805974809
Test_Bosch7805974810
Test_Bosch7805974842
Test_Bosch7805974926
Test_Bosch7805974926-40
Test_Bosch7805974926-50
Test_Bosch7805974927
Test_Bosch7805974927-40
Test_Bosch7805974927-50
Test_Bosch7805974938
Test_Bosch7805974938-40
Test_Bosch7805974938-50
Test_Bosch7805974939
Test_Bosch7805974965
Test_Bosch7805974966
Test_Bosch7805974977
Test_Bosch7805974979
Test_Bosch7805985118
Test_Bosch7805985123
Test_Bosch7817974151
Test_Bosch7817974152
Test_Bosch7817974163
Test_Bosch7817974163-40
Test_Bosch7817974163-50
Test_Bosch7817974165
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI08.200309.2007851151598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro05.200306.20081001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) S3 quattro11.200608.20121952651984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI09.200708.2012921251390
AUDI A3 (8P1) S3 quattro02.200708.20121882561984
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro07.200808.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.201266901598
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.2012771051598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI04.201008.2012771051197
AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro01.201112.20122503402480
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.200403.2013751021595
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.200405.2010771051896
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.200409.2007851151598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.200403.20131001361968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.200603.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.200703.2013921251390
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro06.200803.20131952651984
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro07.200803.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.201366901598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.2013771051598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI04.201003.2013771051197
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro07.200803.20131882561984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.4 TFSI02.201105.2013921251390
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.8 TFSI04.200805.20131181601798
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TFSI04.200805.20131472001984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.9 TDI04.200810.2009771051896
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.609.200805.2010751021595
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI05.200905.2013771051598
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.2 TFSI03.201005.2013771051197
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI05.200403.20091101501984
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.200405.20091001361968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.2006.01251701968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI04.200605.20091472001984
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI11.2005.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI01.2007.01181601798
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI11.2007.0921251390
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V05.2006.063861390
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI04.2010.0771051197
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI08.2009.066901896
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V05.200605.200963861390
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.610.200405.2009751021595
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI10.200405.20091101501984
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI10.200405.2009771051896
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V04.200405.20091031401968
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI01.200705.20091181601798
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI01.200605.20091251701968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI11.200505.20091472001984
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI11.200505.20091031401968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI09.200405.20091001361968
SEAT LEON (1P1) 1.607.200512.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI07.200505.20101101501984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI09.200505.20061361851984
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI07.200512.2010771051896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI05.200503.20091472001984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI11.200605.20111772401984
SEAT LEON (1P1) 1.4 16V06.200612.201263861390
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI06.200712.201066901896
SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI11.200712.2012921251390
SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI06.200712.20121181601798
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI07.200505.20101001361968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI06.200912.20121552111984
SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R09.200912.20121952651984
SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG12.200912.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI02.201012.2012771051197
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.610.2006.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.200603.20091101501984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.200612.2010771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI06.200712.20131251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI01.2007.01181601798
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI11.2007.0921251390
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x406.200705.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V10.2006.063861390
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.2007.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI04.2010.0771051197
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI08.200912.201066901896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x405.2009.01552111984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI10.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI06.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.606.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.406.200404.201359801390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI02.201006.2013771051197
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI03.200906.20131121521798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.609.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI09.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x411.200404.20091101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x411.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200606.201359801390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x411.200802.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI02.201004.2013771051197
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI03.200906.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI07.200805.2015921251390
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI03.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x411.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI03.200811.2010771051896
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI03.200805.20101031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x411.200805.20151912603597
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI05.201005.20151472001984
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 1.604.201412.2017811101598
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 1.2 TSI09.200905.2015771051197
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x405.200912.20171181601798
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA YETI (5L) 1.4 TSI06.201005.2015901221390
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.200912.20171121521798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.4 TSI10.200905.2015921251390
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI10.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI 4x410.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x410.200905.20151912603597
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200903.20101031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TFSI05.201005.20151472001984
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI09.201409.20181101501968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI12.201409.20181622201984
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI12.201409.20181101501395
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI06.201409.2018811101968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI12.201107.2019771051197
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI12.201107.20161181601390
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI12.201107.2016771051598
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.201207.20161031401968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TFSI12.201107.20161472001984
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI12.201207.20191552101984
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.2 TSI06.201509.202062841197
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI02.200305.2004741001896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.200301.2007851151598
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.200305.20101001361968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.200305.2010751021595
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.200301.20071101501984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.200305.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.200605.20101031401390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI11.200605.20101251701390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel05.200905.20101101501390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V10.200305.200655751390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V10.200311.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI10.200311.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI10.200307.200666901390
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI01.200411.200855751968
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI05.200411.200866901896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion08.200411.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI11.200511.20081251701968
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI10.200311.20081001361968
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion01.200711.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200711.2008901221390
VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel10.200711.2008751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.2 TSI09.201005.201563861197
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.2 TSI09.201005.2015771051197
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion05.200808.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI09.201005.201563861197
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI09.201005.2015771051197
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V01.200511.200655751390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI12.200405.2008851151598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI05.200512.200866901896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V05.200612.201359801390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200505.2007961311968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI07.200511.200666901390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI06.200712.2013901221390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI06.200812.20131181601390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.200712.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI01.200912.2013811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI03.200912.2013771051598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI11.200912.2013771051197
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI05.201012.201363861197
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI03.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI03.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI03.200507.2010771051896
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200507.20101251701968
VW PASSAT B6 (3C2) 1.605.200507.2010751021595
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.200508.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion09.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200507.2006901221968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200505.20091201631968
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI05.200707.2010901221390
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI05.200707.20101181601798
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI12.200910.201066901598
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI09.200510.2010851151598
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101031401390
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101251701390
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI05.200710.2010901221390
VW JETTA III (1K2) 2.501.200610.20101101502480
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200810.20101181601390
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI08.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI08.200511.2010771051896
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.608.200511.2010751021595
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200502.2006901221968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI05.200711.2010901221390
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI05.200710.20111181601798
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091201631968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.200605.2008851151598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.200605.20081031401968
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI11.200708.2015901221390
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI05.200808.20151181601390
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI11.200908.20151552101984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091031401390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.2009901221390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091251701390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.406.200707.200959801390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI06.200707.20091472001984
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.200807.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI07.200807.20091181601390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091001361968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI11.201311.2017921251395
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201311.20171101501968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171321801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171622201984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.201411.20171351841968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R05.201411.20172062801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI05.200811.20091472001984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.200911.20171552101984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171952651984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 1.410.200811.201259801390
VW GOLF VI (5K1) 1.610.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.2012901221390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.200911.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi04.200911.20121552101984
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI11.200811.2012771051197
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20121992701984
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI06.200901.20111181601798
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI05.201011.201263861197
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.607.200907.2013751021595
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.407.200907.201359801390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.2013901221390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.20131181601390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.200907.2013771051197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.201007.201363861197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131001361968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI07.200907.20131472001984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel07.201007.2013751021595
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI08.2014.0921251395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI07.2014.01101501968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI08.2014.01101501395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI05.2011.0901221390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.2011.01101501390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid04.2011.01101501395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid04.2011.01101501395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid04.2011.01101501395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.612.2011.0771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.201212.20171552111984
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.201212.20171552111984
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.201012.2017771051197
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.2011.01181601390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI12.2010.01472001984
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI 16V11.201305.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.20161101501968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TSI11.201305.20161622201984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 R01.201305.20161952651984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI03.201105.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI11.201105.2016901221390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 GTI05.201205.20161552111984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI07.201409.20181101501968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI12.201407.20191101501395
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI06.201409.2018811101968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI12.201409.20181622201984
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI07.201107.2019771051197
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI04.201107.20161472001984
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI04.201107.20161472001984
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI10.201107.20161181601390
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI10.201107.2016771051598
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI12.201207.20191552111984
+ pro dalších 84 modelů vozidel

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *


Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.