Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč
R

Lambda sonda (NGK) 90392

Výrobce: NGK
Kód zboží: 90392
EAN: 4010326903929
Dostupnost: Odesíláme do 24 h
2302 (1902 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Počet vedení5
Délka (v mm)800
BOSCH0 258 007 211
INTERMOTOR64824
SEAT03C 906 262 A
FEBI BILSTEIN107603
BENTLEY03C 906 262 A
SMART906 540 00 17
STEYR906 540 00 17
DELPHIES2054112B1
METZGER893184
VW03C 906 262 A
FACET108374
AMG906 540 00 17
LAMBORGHINI03C 906 262 A
PIERBURG702604990
HELLA6PA009166791
HYUNDAI39350-2A400
MAGNETI MARELLI466016355149
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1460323
QUINTON HAZELLXLOS1702
WALKER250-25040
HITACHI135300
SKODA03C 906 262 A
MAYBACH906 540 00 17
WALKER PRODUCTS25025040
MTE-THOMSON970450040
MOBILETRONOSB525
SIDAT90216
MEAT & DORIA811018
MERCEDES-BENZ906 153 12 28
LEMARKLB1652
FAE75051
ERA570157
FISPA90216
VEMOV10760044
PORSCHE022 906 262 CA
MITSUBISHI1588A214
AUDI022 906 262 AD
CALORSTAT by VernetLS100232
MOBILETRONOSB549
BOSCH0 258 017 006
SMARTA 906 540 00 17
FISPA90216A2
WALKER800-95007
MAGNETI MARELLI600000039420
LEMARKLB1922
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1460512
METZGER893195
VEMOV10760104
CALORSTAT by VernetLS150019
INTERMOTOR65010
FACET108389
AMGA 906 540 00 17
SIDAT90219
MAYBACHA 906 540 00 17
WALKER PRODUCTS80095007
MTE-THOMSON970650080
QUINTON HAZELLXLOS1745
MERCEDES-BENZ906 540 00 17
PIERBURG705271270
STEYRA 906 540 00 17
PORSCHE03H 906 262 M
SEAT03C 906 262 D
AUDI022 906 262 CA
SKODA03L 906 262 B
VEMOV10760105
PIERBURG705271300
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1470517
PORSCHE03H 906 262 N
METZGER893244
INTERMOTOR65035
FACET108393
QUINTON HAZELLXLOS1781
SKODA045 906 262
CALORSTAT by VernetLS150053
SEAT03G 906 262 C
MERCEDES-BENZ906 542 02 18
SIDAT90221
BOSCH0 258 017 084
LEMARKLB1997
FISPA90219
MTE-THOMSON973250030
AUDI03C 906 262 A
CALORSTAT by VernetLS150059
SEAT03L 906 262 B
QUINTON HAZELLXLOS1782
LEMARKLB2095
AUDI03C 906 262 F
FACET108394
FISPA90221
INTERMOTOR65052
METZGER893277
PORSCHE059 906 262 J
SIDAT90221A2
SKODA06F 906 262 F
MERCEDES-BENZA 906 153 12 28
BOSCH0 258 017 153
MERCEDES-BENZA 906 540 00 17
QUINTON HAZELLXLOS1807
AUDI057 906 262 F
FACET108404
CALORSTAT by VernetLS150062
FISPA90221A2
INTERMOTOR65082
SIDAT90223
SKODA07C 906 262 BH
BOSCH0 258 017 176
LEMARKLB2178
PORSCHE955 606 128 30
SEAT045 906 262
SIDAT90236
PORSCHE955 606 129 30
SEAT06F 906 262 F
FISPA90223
FACET108407
AUDI06F 906 262 F
MERCEDES-BENZA 906 542 02 18
QUINTON HAZELLXLOS1825
SKODA1K0 998 262 AD
LEMARKLB2286
BOSCH0 258 017 178
INTERMOTOR65097
PORSCHE958 606 128 00
FACET108422
SIDAT90256
FISPA90236
AUDI07C 906 262 BR
LEMARKLLB311
SEAT1K0 998 262 AD
SKODA1K0 998 262 K
BOSCH0 258 017 194
FISPA90256
PORSCHE958 606 128 01
BOSCH0 281 004 036
AUDI07L 906 262 L
SEAT1K0 998 262 L
LEMARKLLB491
SIDAT90260HQ
SKODA1K0 998 262 L
AUDI07L 906 262 N
PORSCHE958 606 129 00
SIDAT90260OQ
BOSCH0 281 004 042
FISPA90260HQ
LEMARKLLB543
AUDI1K0 998 262 AD
PORSCHE958 606 129 01
FISPA90260OQ
SIDAT90263
BOSCH0 281 004 054
LEMARKLLB624
AUDI1K0 998 262 K
FISPA90263
BOSCH0 281 004 056
PORSCHE958 606 134 00
SIDAT90616
LEMARKLLB703
FISPA90616
LEMARKLLB799
PORSCHE958 606 172 20
AUDI1K0 998 262 L
BOSCH0 281 004 064
BOSCH0 281 004 072
AUDI4H0 906 262 C
BOSCH0 281 004 117
BOSCH0 281 004 148
BOSCH258006811
BOSCH258007211
BOSCH258017006
BOSCH258017084
BOSCH258017153
BOSCH258017176
BOSCH258017178
BOSCH258017194
BOSCH281004036
BOSCH281004042
BOSCH281004044
BOSCH281004054
BOSCH281004056
BOSCH281004064
BOSCH281004072
BOSCH281004087
BOSCH281004117
BOSCH281004148
BOSCHLS4036
BOSCHLS4042
BOSCHLS4054
BOSCHLS4072
BOSCHLS4117
BOSCHLS4148
BOSCHLS7006
BOSCHLS7084
BOSCHLS7153
BOSCHLS7176
BOSCHLS7178
BOSCHLS7194
BOSCHLS7211
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A6 Allroad (4GH, 4GJ, C7) 3.0 TDI quattro01.201212.20141502042967
AUDI A6 Allroad (4GH, 4GJ, C7) 3.0 TDI quattro01.201206.20161802452967
AUDI A6 Allroad (4GH, 4GJ, C7) 3.0 TDI quattro01.201212.20142303132967
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI08.200309.2007851151598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI09.200708.2012921251390
AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TDI07.200410.20081031401968
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.200405.20061652252967
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.200403.20111552112967
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI11.200410.20081321802698
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI11.200403.20111201632698
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI quattro11.200410.20081321802698
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI quattro06.200503.20111201632698
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TDI quattro06.200610.20081712332967
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI10.200803.20111401902698
AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI quattro10.200803.20111401902698
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TDI quattro10.200803.20111762402967
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.200405.2010771051896
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.200409.2007851151598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.200703.2013921251390
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI06.200510.20081031401968
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.200508.20111201632698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.200505.20061652252967
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.200508.20111552112967
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.200510.20081321802698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro11.200410.20081321802698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro06.200508.20111201632698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro06.200610.20081712332967
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI10.200808.20111401902698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro10.200808.20111401902698
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro10.200808.20111762402967
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro05.201108.20151802452967
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.200605.20081712332967
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro08.200605.20102062803597
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.200605.20101552112967
AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro03.200706.20092403264134
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro11.200708.20151762402967
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro06.200905.20121652242967
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro08.200606.20101842503189
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro05.200610.20081712332967
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro03.200610.20081321802698
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro05.200608.20111552112967
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro05.200608.20111201632698
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 2.7 TDI quattro10.200808.20111401902698
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.0 TDI quattro10.200808.20111762402967
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.200706.20101842503189
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI10.201101.20171502042967
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro10.201101.20171802452967
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI06.200703.20121401902698
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro06.200703.20121762402967
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro12.201101.20171301771968
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI11.200803.20121321801984
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI06.200811.20131552111984
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro06.200801.20171552111984
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI09.200703.20121201632698
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro03.200805.20101552112967
AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro11.201007.20154125605204
AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro05.201207.20154045495204
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI11.201112.20151301771968
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro11.201112.20151301771968
AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TDI quattro11.201112.20151802452967
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI11.200703.20121181601798
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI11.200712.20151051431968
AUDI A4 (8K2, B8) 2.7 TDI11.200703.20121401902698
AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TDI quattro11.200703.20121762402967
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI11.200712.20151001361968
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI01.200812.2015881201798
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI06.200812.2015881201968
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TFSI06.200812.20151321801984
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TFSI06.200805.20131552111984
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TFSI quattro06.200812.20151552111984
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI quattro09.200803.20121181601798
AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TDI quattro06.200805.20101552112967
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.9 TDI04.200810.2009771051896
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI11.201112.20151301771968
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro11.201112.20151301771968
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro11.201112.20151802452967
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI11.200703.20121181601798
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.200812.20151051431968
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro04.200803.20121762402967
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI06.200803.20121201632698
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSI06.200805.20131552111984
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI04.200812.2015881201798
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSI06.200812.20151321801984
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSI quattro06.200812.20151552111984
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI quattro09.200803.20121181601798
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.200812.20151001361968
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI04.200803.20121401902698
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI06.200812.2015881201968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20171001361968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20131051431968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro11.200809.20121552111984
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.200809.20121251701968
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro11.200805.20171762402967
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 3.0 TDI10.201101.20171502042967
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro10.201101.20171802452967
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI10.201105.20151051431968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro01.201205.20151301771968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI03.200903.20121321801984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI03.200906.20141552111984
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro11.201105.20161301771968
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro01.201205.20161802452967
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI10.201101.20171502042967
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro10.201101.20171802452967
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro12.201101.20171301771968
AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI quattro11.201107.20154125605204
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.201104.20151361851390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI09.201109.20131502042967
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro08.201011.20151552112967
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro11.201103.20152303132967
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI11.201003.20151502042967
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro12.201003.20151502042967
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro11.201109.20182303132967
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TFSI03.201105.20131552111984
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.201109.20181301771968
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI11.201009.20181502042967
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.201109.20181502042967
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.201109.20181802452967
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.201109.20181201631968
AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TFSI05.201109.20181321801984
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI05.201109.20181301771968
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TDI05.201109.20181502042967
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TDI quattro05.201109.20181502042967
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TDI quattro05.201109.20181802452967
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI05.201109.20181201631968
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TDI quattro11.201109.20182303132967
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TFSI06.201109.20181321801984
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.2015901221390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.20151361851390
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi08.200403.2010831131991
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon na 4 kola08.200403.2010831131991
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.200603.20101031401991
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon na 4 kola01.200603.20101031401991
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.200603.20101001361991
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon na 4 kola01.200603.20101001361991
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.200612.20101031401991
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.200612.20101001361991
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.200612.20111101502188
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.200610.20101141552188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.200612.20121021392188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.200612.20121021392188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS03.200612.20091101502188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x403.200612.20091101502188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.200612.20091141552188
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.200612.20091141552188
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS11.200511.2010811101493
HYUNDAI ACCENT III limuzína (MC) 1.5 CRDi GLS11.200511.2010811101493
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.200711.20111031401991
HYUNDAI i30 kombi (FD) 2.0 CRDi02.200806.20121031401991
KIA CARENS II velkoprostorová limuzína (FJ) 2.0 CRDi07.2002.0831131991
KIA CARENS II velkoprostorová limuzína (FJ) 2.0 CRDi11.2005.01031401991
KIA PICANTO (SA) 1.1 CRDi11.2005.055751120
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.2006.01031401991
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.2006.01031401991
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.2006.01001361991
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.2006.01001361991
KIA RIO II limuzína (JB) 1.5 CRDi03.2005.0811101493
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi03.2005.0811101493
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi11.200512.20081001361991
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.2006.01031401991
KIA CARENS III velkoprostorová limuzína (UN) 2.0 CRDi 14009.2006.01031401991
KIA CARENS III velkoprostorová limuzína (UN) 2.0 CRDi 11505.2007.0851151991
KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 2.0 CRDi 14009.200712.20121031401991
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 14007.200712.20121031401991
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 14002.200809.20121031401991
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)09.200503.20101001361968
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)02.200703.20101031401968
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D01.2008.01031401968
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D06.2008.01031401968
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.602.200709.20102132903598
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid03.201107.20132453332995
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.2011.01802452967
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.2010.01552112967
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.2010.01762392967
SEAT INCA (6K9) 1.4 i11.199506.200344601390
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI06.200003.2010851151896
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI11.200503.20101031401968
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i04.199603.2010851151984
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.199703.20101101501781
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i09.199612.200244601390
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i09.199612.2002741011595
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.610.199807.2004741001595
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT09.200007.20041321801781
SEAT LEON (1M1) 1.611.199906.2006741001595
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T11.199906.20061321801781
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI02.200211.2009741001896
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R01.200402.20081321801781
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR12.200305.20081101501781
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI06.200511.200959801422
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI09.200211.2009741001896
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI06.200511.200959801422
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI05.200403.20091101501984
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.2006.01251701968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI11.2005.01031401968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI10.200405.20091101501984
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI10.200405.2009771051896
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI11.200505.20091031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI07.200505.20101101501984
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI07.200512.2010771051896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i09.199302.200244601390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i04.199602.2002741011595
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i09.199602.20023750999
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.200603.20091101501984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.2006.0771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI06.2007.01251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI11.2007.0921251390
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.2007.01251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.2007.01031401968
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI07.200806.201059801422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI07.200806.201066901896
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI03.200806.2010771051896
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI07.200806.201059801422
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI06.200806.201066901896
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI07.200806.2010771051896
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI02.201205.20151101501390
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011.0851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.2011.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI06.2010.01101501390
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01251701968
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i06.199410.200244601390
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i07.199610.2002741011595
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i09.199610.20023750999
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI09.200603.201059801422
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI09.200603.2010771051896
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI01.200703.201059801422
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI04.200703.2010771051896
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI04.200703.2010771051896
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI10.200703.201059801422
SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI10.200703.2010771051896
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI03.200703.201059801422
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI07.200805.2015921251390
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI03.200811.2010771051896
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI03.200805.20101031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
VW CC (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.200503.20101031401968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.199503.2010851151984
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.199703.20101101501781
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.200503.20101001361968
VW POLO CLASSIC (6V2) 60 1.412.199509.200144601390
VW POLO CLASSIC (6V2) 100 1.612.199509.2001741001595
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW POLO Variant (6V5) 1.405.199709.200144601390
VW POLO Variant (6V5) 1.605.199709.2001741011595
VW GOLF IV (1J1) 2.007.199805.2004851151984
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V510.200006.20051251702324
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI08.200106.20051321801781
VW GOLF IV (1J1) 1.608.199705.2004741001595
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T08.199706.20051101501781
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.605.199904.2002741011595
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.005.199906.2006851151984
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T05.200006.20061101501781
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V510.200006.20061251702324
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.006.199806.2002851151984
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T10.199909.20101101501781
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.001.199809.2010851151984
VW BORA (1J2) 1.610.199805.2005741011595
VW BORA (1J2) 2.010.199812.2013851151984
VW BORA (1J2) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA (1J2) 1.8 T03.200205.20051321801781
VW CADDY II Krabice (9K9A) 60 1.411.199501.200444601390
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 1.605.199905.2005741001595
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200205.20051321801781
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.199909.200155751390
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT (3B3) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.200105.2005961301984
VW POLO (9N_) 1.9 TDI10.200111.2009741011896
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.200511.200959801422
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.200511.200951701422
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion05.200303.20162463354172
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion09.200405.20071652242967
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI01.200305.20101281742461
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI01.200305.20101281742461
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.200405.20101652252967
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W1208.200405.20103314505998
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI10.200505.20102062803597
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.200705.20101762402967
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.200301.2007851151598
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.200301.20071101501984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.200605.20101031401390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 FSI11.200605.20101251701390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel05.200905.20101101501390
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.200308.2015851151984
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI10.200307.200666901390
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion08.200411.20081031401968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.011.200305.2013851151984
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI 4motion05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion05.200808.2010771051896
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI12.200405.2008851151598
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI07.200511.200666901390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.200712.2013901221390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.200712.2013901221390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.200812.20131181601390
VW CADDY II kombi (9K9B) 1.411.199506.200344601390
VW PASSAT (3C2) 1.6 FSI03.200506.2008851151598
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion03.200505.20091031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI03.200511.20101001361968
VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI EcoFuel01.200907.20101101501390
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI09.200510.2010851151598
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 FSI08.200506.2008851151598
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.200511.20101031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.200505.20091031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel01.200911.20101101501390
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.200605.2008851151598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.200605.20081031401968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI10.201112.20161051421968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI10.201112.20161051421968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.200807.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI07.200807.20091181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181251701968
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion09.200707.20181101501390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.200807.20181101501390
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.200807.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.200707.20181001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.200808.20091201631968
VW PASSAT CC (357) 1.4 TSI MultiFuel01.201101.20121181601390
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.2012901221390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.201003.20181502042967
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI05.201103.20181802452967
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2011.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TSI12.201010.20161181601984
VW PASSAT (362) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT (362) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI05.2011.0901221390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.2011.01181601390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI11.201105.2016901221390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI10.201107.20161181601390
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968
+ pro dalších 254 modelů vozidel

Nenalezen žádný dokument.



Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.