Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



PM

AGR-Ventil (HERTH+BUSS ELPARTS) 70671090

Výrobce: HERTH+BUSS ELPARTS
Kód zboží: 70671090
Kód EAN: 402673643090
Dostupnost: Prodejna Bohumín: Ne
Externí sklad: skladem (12-24h. na prodejně)
4046,- (3344 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Fotografie (1)
Zeptejte se na zboží
druh provozuelektrický
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos těsněním
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos AGR-chladičem
Jmenovité napětí [V]12
počet pólů5
AUDI03L 131 512 AP
AUDI03L 131 512 AT
AUDI03L 131 512 BB
AUDI03L 131 512 BJ
AUDI03L 131 512 BL
AUDI03L 131 512 CF
AUDI03L 131 512 CH
AUDI03L 131 512 DQ
AUDI03L 131 512 N
AUDI03L 131 527 AX
SEAT03L 131 512 AP
SEAT03L 131 512 AT
SEAT03L 131 512 BB
SEAT03L 131 512 BJ
SEAT03L 131 512 BL
SEAT03L 131 512 CF
SEAT03L 131 512 CH
SEAT03L 131 512 DQ
SEAT03L 131 527 AX
SKODA03L 131 512 AP
SKODA03L 131 512 AT
SKODA03L 131 512 BB
SKODA03L 131 512 BJ
SKODA03L 131 512 BL
SKODA03L 131 512 CF
SKODA03L 131 512 CH
SKODA03L 131 512 DQ
SKODA03L 131 512 N
SKODA03L 131 527 AX
VW03L 131 512 AP
VW03L 131 512 AT
VW03L 131 512 BB
VW03L 131 512 BJ
VW03L 131 512 BL
VW03L 131 512 CF
VW03L 131 512 CH
VW03L 131 512 DQ
VW03L 131 512 N
VW03L 131 527 AX
VAG03L 131 512 AP
VAG03L 131 512 AT
VAG03L 131 512 BB
VAG03L 131 512 BJ
VAG03L 131 512 BL
VAG03L 131 512 CF
VAG03L 131 512 CH
VAG03L 131 512 DQ
VAG03L 131 512 N
VAG03L 131 527 AX
HELLA6NU 358 167-001
PIERBURG7.09720.00.0
LUCAS ELECTRICALFDR441
MAGNETI MARELLI359000603780
MAGNETI MARELLI359000604750
MAGNETI MARELLI571822112060
MAGNETI MARELLIEV060
QUINTON HAZELLXEGR200
HUECO138469
HITACHI138469
BorgWarner (Wahler)710861D
FEBI BILSTEIN100562
SWAG30 10 0562
TRISCAN8813 29102
DELPHIEG10472-12B1
METZGER0892460
PIM40710089
PIM40850089
PIM40910089
PIM41710089
PIM41850089
PIM41910089
PIM40714123
PIM40714110
LRTAGR0050
AISINAEEGR-026
NRF48113
NRF48213
MAPCO83845
JOHNSAGR 13 02-149
JAPANPARTSEGR-0907
BUGIADBSP24721
VEMOV10-63-0083
VEMOV10-63-0103
ELSTOCK73-0099
ERA555374
ERA555374A
ERA555374R
ASHIKA150-00-0907
MEAT & DORIA88259
MEAT & DORIA88259R
MEAT & DORIA88259A1
MEAT & DORIA88259E
DIEDERICHS1301032
IPD45-8348
JP GROUP1119902100
INTERMOTOR14488
INTERMOTOREGR347
INTERMOTORERV154
INTERMOTORLEGR147
SIDAT83.998
SIDAT83.998R
SIDAT83.998AS
SIDAT83.998A2
SIDAT83.998M
LIZARTEEGR027
JDEUSEG030002M
AUTEX959353
AUTOMEGA210008610
DA SILVAGR7009
ACI-AVESAAEGR1032
MOTAQUIPLVER141
NPSV564G01
FISPA83.998
FISPA83.998R
DRI71773009
DRI717730099
DYNAMATRIXDEV001
ELTA AUTOMOTIVEXEG9030
ELTA AUTOMOTIVEELEG441R
ELTA AUTOMOTIVEQL2001
ELTA AUTOMOTIVEEE6500
ELTA AUTOMOTIVEXEG9030R
JAPKO1500907
RCA FRANCEEGRCA27
KAMOKA19071
A.I.C. Competition56263
A.I.C. Competition56935
LUCASFDR441R
LUCASFDR441
AINDEVI-6040
RE-EXVEG1100
PATRONPEGR075
MABYPARTSOEV010042
Metalcaucho93097
Metalcaucho93098
STCT493098
MOBILETRONEV-EU053
AUTLOGAV6044
VR81152
WILMINK GROUPWG1015380
WILMINK GROUPWG1484382
WILMINK GROUPWG1700219
WILMINK GROUPWG1720714
WILMINK GROUPWG1724403
WILMINK GROUPWG1724477
WILMINK GROUPWG1734564
WILMINK GROUPWG1807482
WILMINK GROUPWG1836425
WILMINK GROUPWG1484174
WILMINK GROUPWG1724240
DIPASPORTEGR089N
DIPASPORTEGR089R
DIPASPORTEGR089ON
TURBORAILTR00631
ESEN SKV14SKV094
TRICLO342357
CSV electronic partsCGR4998R
CSV electronic partsCGR4998
CSV electronic partsCGR5320
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.201266901598
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.2012771051598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.200403.20131001361968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.201366901598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.2013771051598
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI05.200905.2013771051598
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI06.201104.20151301771968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200706.20131251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011.0851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.201104.20151031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201002.20131251701968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI11.2012.01301771968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.201005.2015771051598
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
VW CC B7 (358) 2.0 TDI05.201512.20161101501968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI05.201512.20161351841968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161001361968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI12.201212.20161301771968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201101.20131251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion12.201212.20161301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI01.201305.20151301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201001.20131251701968
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.2015771051598
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201005.20151031401968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI12.201107.2016771051598
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.201207.20161031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141251701968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.201509.2020751021598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.201509.2020751021598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI01.200912.2013811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI03.200912.2013771051598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI08.200907.2010771051598
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI08.200911.2010771051598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181251701968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.200807.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.200707.20181001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.201007.2018811101968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.201207.20181301771968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion08.200901.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion11.200901.20121251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131001361968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.201111.20151031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201510.20201101501968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2015.01101501968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2015.01351841968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.2010.01251701968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01001361968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI01.2013.01301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.2016811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.20161101501968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI10.201107.2016771051598
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *


Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.