Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč
R

Řídicí páka, zavěšení kol (FEBI BILSTEIN) 37182

Výrobce: FEBI BILSTEIN
Kód zboží: 37182
EAN: 4027816371823
Dostupnost: Odesíláme do 24 h
1744 (1441 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
párová čísla výrobku37183
MateriálOcelová litina
Typ spojenípříčné rameno
montovaná stranapravá přední náprava
montovaná stranatlačítko
Hmotnost [kg]5,24
JP GROUP1140104180
DITASA1-3996
FRAPF2472
DYNAMATRIXDS27078
DODA1060120053
BGATRC3302
ALANKO10343991
JAPKO1580922
QUICK STEERWA7187
DENCKERMANND120287
BSGBSG 90-315-021
FORTUNE LINEFZ5719
KRAFT AUTOMOTIVE4210048
PATRONPS5157R
STELLOX57-04039-SX
3RG31759
VEMA22848
TEKNOROTV-561
TALOSA30-09720
KAGER87-0843
KAWE8500 295005
TOPRAN111 984
AUTOMEGA110050110
DYS10-06106-1
MASTER-SPORT GERMANY33835-PCS-MS
GSPS060343
OPEN PARTSSSW1046.01
KLAXCAR FRANCE47414z
RTS76-05995-1
MAXGEAR72-1851
FIRST LINEFCA6369
COMLINECCA2047
MOTAQUIPVSA1132
NPSV421G03
LYNXautoC5031R
Metalcaucho52060
STCT452060
CTRCQVW-1R
FR REDAELLI6-BG940
CPB505528
TechnikaRS10042
WOLVERSP300812
WXQP360921
NTYZWD-VW-017
StarkSKCA-0050076
RIDEX273C0078
SPIDAN CHASSIS PARTS57118
SYD1526006
AYD OE - Excellence97-04613
APlus15724AP
DAKAtec100024
NAPANST2003
4U AutopartsG77240
VIKA44070088201
Automotive RYME4408112
STARLINE12.27.700
OSSCA13001
PROFIT2304-0481
FORMPART1100029
AUTLOGFT1746
AYD9704613
KEY PARTSKCA6608
CTECS-2014R
ZEKKERTQL-3145
ESEN SKV04SKV028
BBR Automotive001-10-19943
EUROREPAR1634905180
ETS31.TC.586
MANDOMSA015126
Omnicraft2398134
OMG SRL4096/C
TRISCAN8500 295005
MOOGVO-WP-1864
SIDEM63771
CORTECO49398841
SKFVKDS 321007
MEYLE116 050 0033/HD
BENDIX041951B
MONROEL29A05
JAPANPARTSSKS-0922
BUGIADBAP55096
LEMFÖRDER33835 01
MAPCO51727
MAGNETI MARELLI301181310500
DELPHITC2142
METZGER58013502
BORG & BECKBCA6369
SWAG30 93 7182
FAG821 0564 10
KLOKKERHOLM9524364
NK5014746
TRWJTC1248
QUINTON HAZELLQSA2017S
OPTIMALG6-1081
RUVILLE935425
VAICOV10-7239
SEAT1K0 407 152 AC
MGASB7874
FENOXCAB60010
ASHIKA158-00-0922
FLENNORFL0970-G
BIRTHBR1919
SKODA1K0 407 152 AC
OCAP0384376
DIEDERICHS1229500
AUDI1K0 407 152 AC
VW1K0 407 152 AC
FAI AutoPartsSS2441
GMB0217-0011
ASAM71888
SASIC7476017
A.B.S.210788
NAPANST2247
AUTLOGFT2420
CTECS-2024R
AUDI1K0 407 152 AC S1
VW1K0 407 152 AC S1
ESEN SKV04SKV280
VIKA44070938901
OMG SRL4096/S
Automotive RYME4408113
WXQP360923
MONROEL29569
SKODA1K0 407 152 AC S1
BENDIX048370B
StarkSKCA-0050705
RIDEX273C0707
SEAT1K0 407 152 AC S1
TRISCAN8500 295007
KAWE8500 29569
CORTECO49399638
BGATRC9605
MEYLE116 050 0200
JAPANPARTSSKS-0923
ASHIKA158-00-0923
OCAP0384377
VAICOV10-7239-1
FIRST LINEFCA6608
COMLINECCA2182
BUGIADBSP20890
JAPKO1580923
OPTIMALG6-1519
FENOXCA11425
FORMPART1100031
MASTER-SPORT GERMANY36816-SET-MS
TEKNOROTV-561S
BORG & BECKBCA6608
3RG31767
VEMA27146
STELLOX57-04613A-SX
NK5014746PRO
SASIC7476127
SEAT1K0 407 152 M
VW1K0 407 152 M
VAICOV10-7395
SKODA1K0 407 152 M
MASTER-SPORT GERMANY36834-SET-MS
WXQP361987
AUDI1K0 407 152 M
VIKA44070939001
Automotive RYME4408114
BUGIADBSP22299
BGATRC9607
STELLOX57-04613-SX
FORMPART1109100
TRISCAN8500 29569
MASTER-SPORT GERMANY36834/1-SET-MS
Automotive RYME4409062
SEAT1K0 407 152 M S1
WXQP361989
AUDI1K0 407 152 M S1
TRISCAN8500 29571
SKODA1K0 407 152 M S1
FORMPART1109108
VW1K0 407 152 M S1
VIKA44071022301
MASTER-SPORT GERMANY36834/2-SET-MS
Automotive RYME4411076
Automotive RYME4411077
Automotive RYME4413112
Automotive RYME4413113
Automotive RYME4413114
Automotive RYME4413115
Automotive RYME4413118
Automotive RYME4413119
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI08.200309.2007851151598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI09.200708.2012921251390
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro07.200808.20121181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.200403.2013751021595
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.200409.2007851151598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.200603.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.200703.2013921251390
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro07.200803.20131181601798
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.9 TDI04.200810.2009771051896
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI04.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x406.200705.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x405.2009.01552111984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI06.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.606.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.406.200404.201359801390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI02.201006.2013771051197
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.609.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI09.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x411.200404.20091101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x411.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200606.201359801390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x411.200802.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI02.201004.2013771051197
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI02.200305.2004741001896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.200301.2007851151598
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.200305.20101001361968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.200305.2010751021595
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.200301.20071101501984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.200305.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.200605.20101031401390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 FSI11.200605.20101251701390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V10.200305.200655751390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V10.200311.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI10.200311.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI10.200307.200666901390
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI01.200411.200855751968
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI05.200411.200866901896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion08.200411.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI11.200511.20081251701968
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI10.200311.20081001361968
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200711.2008901221390
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III Krabice (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion05.200808.2010771051896
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V01.200511.200655751390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI12.200405.2008851151598
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI05.200512.200866901896
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V05.200612.201359801390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.200505.2007961311968
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI07.200511.200666901390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.200712.2013901221390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.200812.20131181601390
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.200712.2013751021595
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI12.200910.201066901598
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI09.200510.2010851151598
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101031401390
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101251701390
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI05.200710.2010901221390
VW JETTA III (1K2) 2.501.200610.20101101502480
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200810.20101181601390
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.200605.2008851151598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.200605.20081031401968
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI11.200708.2015901221390
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI05.200808.20151181601390
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI11.200908.20151552101984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091031401390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.2009901221390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091251701390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.406.200707.200959801390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.006.200707.20091472001984
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.200807.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI07.200807.20091181601390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091001361968
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R05.201411.20172062801984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI05.200811.20091472001984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R11.200911.20171952651984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 1.410.200811.201259801390
VW GOLF VI (5K1) 1.610.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.2012901221390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi04.200911.20121552101984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20121992701984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.607.200907.2013751021595
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.407.200907.201359801390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.2013901221390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.20131181601390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.200907.2013771051197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.201007.201363861197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TSI07.200907.20131472001984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 R01.201305.20161952651984

Nenalezen žádný dokument.



Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.