Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



G

Řídicí páka, zavěšení kol (SWAG) 30 93 8180

Výrobce: SWAG
Kód zboží: 30 93 8180
Dostupnost: Odesíláme do 24 h
1203,- (994 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Zeptejte se na zboží
párová čísla výrobku30 93 8181
Materiálocelový plech
Typ spojenípříčné rameno
montovaná stranapravá přední náprava
montovaná stranatlačítko
Hmotnost [kg]4,304
AUDI1K0 407 152 AA
AUDI1K0 407 152 AA S1
AUDI1K0 407 152 AB
AUDI1K0 407 152 AB S1
AUDI1K0 407 152 AE
AUDI1K0 407 152 AE S1
AUDI1K0 407 152 AF
AUDI1K0 407 152 AF S1
AUDI1K0 407 152 AH
AUDI1K0 407 152 AH S1
AUDI1K0 407 152 BC
AUDI1K0 407 152 BC S1
AUDI1K0 407 152 N
AUDI1K0 407 152 N S1
AUDI1K0 407 152 P
AUDI1K0 407 152 P S1
AUDI1K0 407 152 Q
AUDI1K0 407 152 Q S1
SEAT1K0 407 152 AA
SEAT1K0 407 152 AA S1
SEAT1K0 407 152 AB
SEAT1K0 407 152 AB S1
SEAT1K0 407 152 AE
SEAT1K0 407 152 AE S1
SEAT1K0 407 152 AF
SEAT1K0 407 152 AF S1
SEAT1K0 407 152 AH
SEAT1K0 407 152 AH S1
SEAT1K0 407 152 BC
SEAT1K0 407 152 BC S1
SEAT1K0 407 152 N
SEAT1K0 407 152 N S1
SEAT1K0 407 152 P
SEAT1K0 407 152 P S1
SEAT1K0 407 152 Q
SEAT1K0 407 152 Q S1
SKODA1K0 407 152 AA
SKODA1K0 407 152 AA S1
SKODA1K0 407 152 AB
SKODA1K0 407 152 AB S1
SKODA1K0 407 152 AE
SKODA1K0 407 152 AE S1
SKODA1K0 407 152 AF
SKODA1K0 407 152 AF S1
SKODA1K0 407 152 AH
SKODA1K0 407 152 AH S1
SKODA1K0 407 152 BC
SKODA1K0 407 152 BC S1
SKODA1K0 407 152 N
SKODA1K0 407 152 N S1
SKODA1K0 407 152 P
SKODA1K0 407 152 P S1
SKODA1K0 407 152 Q
SKODA1K0 407 152 Q S1
VW1K0 407 152 AA
VW1K0 407 152 AA S1
VW1K0 407 152 AB
VW1K0 407 152 AB S1
VW1K0 407 152 AE
VW1K0 407 152 AE S1
VW1K0 407 152 AF
VW1K0 407 152 AF S1
VW1K0 407 152 AH
VW1K0 407 152 AH S1
VW1K0 407 152 BC
VW1K0 407 152 BC S1
VW1K0 407 152 N
VW1K0 407 152 N S1
VW1K0 407 152 P
VW1K0 407 152 P S1
VW1K0 407 152 Q
VW1K0 407 152 Q S1
RUVILLE935427
RUVILLE937813
LEMFÖRDER30630 01
LEMFÖRDER36172 01
LEMFÖRDER39963 01
LEMFÖRDER42207 01
MONROEL29A07
MONROEL29A49
MONROEL29A65
MONROEL29A67
MONROEL29571
BENDIX043951B
BENDIX043953B
SKFVKDS 321011
MAGNETI MARELLI301181310480
MAGNETI MARELLI301181398900
QUINTON HAZELLQSA2019S
QUINTON HAZELLQSA2694S
FEBI BILSTEIN38180
TRWJTC1251
KLOKKERHOLM9524364
TRISCAN8500 295007
TRISCAN8500 295065
TRISCAN8500 295067
TRISCAN8500 29571
DELPHITC1335
DELPHITC2483
DELPHITC3316
METZGER58079002
BORG & BECKBCA6367
BORG & BECKBCA6865
BORG & BECKBCA6905
AISINJTAVG-019R
AISINJTAVG-019R
COFAPBJC01047M
FAG821 0768 10
NK5014744
NK5014744PRO
NK5014790
NK5014790PRO
OPTIMALG6-1063
OPTIMALG6-1346
OPTIMALG6-1348
MAPCO51716
MAPCO55704
MOOGVO-WP-14780
MOOGVO-WP-1861
MOOGVO-WP-540821
SIDEM63073
SIDEM63779
SIDEM63877
CORTECO49398611
CORTECO49399481
CORTECO49400135
NAKATANBJ1005E
MEYLE116 050 0003/HD
MEYLE116 050 0182/HD
MEYLE116 050 0198
MEYLE116 050 0216
JAPANPARTSBS-0912R
BUGIADBAP55055
BUGIADBAP55094
VAICOV10-7237
VAICOV10-7237-1
A.B.S.210898
A.B.S.211280
A.B.S.211627
OCAP0783240
OCAP0784281
OCAP0784282
BIRTHBR1239
BIRTHBR1755
FLENNORFL0952-G
FLENNORFL10063-G
ASHIKA72-00-0912R
MGASB7002
MGASB7796
MGASB7340
MGASB7796
FENOXCAB50001
FENOXCAB60010
FENOXCA11203
FENOXCA11203
DIEDERICHS1221400
SASIC7476097
SASIC9005756
FAI AutoPartsSS2443
FAI AutoPartsSS7788
FAI AutoPartsSS7790
JP GROUP1140102680
KAGER87-0848
KAWE8500 295007
KAWE8500 295065
KAWE8500 295067
KAWE8500 29571
TOPRAN111 080
TOPRAN115 799
AUTOMEGA110050210
DYS10-06105-1
DYS10-21176
MASTER-SPORT GERMANY30630-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY36172-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY36865-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36865/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36865/2-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36865/3-KIT-MS
GSPS060341
GSPS063006
OPEN PARTSSSW1276.01
OPEN PARTSSSW1277.01
KLAXCAR FRANCE47423z
RTS76-90932-1
MAXGEAR72-1033
FIRST LINEFCA6367
FIRST LINEFCA6865
FIRST LINEFCA6905
COMLINECCA2060
COMLINECCA2257
MOTAQUIPLVSA1990
MOTAQUIPVSA1161
TALOSA30-07483
TALOSA30-09723
TEKNOROTSK-458
TEKNOROTSK-458S
TEKNOROTV-559
TEKNOROTV-559S
VEMA22846
VEMA26506
VEMA27440
DITASA1-3994
FRAPF2604
FRAPF4009
FRAPF4009FR
DYNAMATRIXDS13-0380
DODA1060120052
BGAKS9605
BGATRC0162
BGATRC9605
BGATRC9620
BGATRC9646
ALANKO10340118
JAPKO720912R
QUICK STEERWA7370
KAMOKA9050281
DENCKERMANND120283
BSGBSG 90-315-004
DJ PARTSDA1394
DJ PARTSDA1803
KRAFT AUTOMOTIVE4210036
ASAM80952
STELLOX57-03542A-SX
STELLOX57-03542-SX
STELLOX87-04486-SX
3RG31763
3RG31765
LYNXautoC5291R
ASVA2324-009
QH TalbrosQSA2019S
STARLINE12.27.702
OSSCA04923
FORMPART1100029
FORMPART1100031
FORMPART2909104
FORMPART2909116
FORMPART2909119
FORMPART2909121
AUTLOGFT1747
AUTLOGFT2422
MDRGSP-S060341
MDRGSP-S063006
ASMETAL30VW1601
FARE SATR570
FARE SATR571
G.U.D.GSP501257
G.U.D.GSP501261
AYD9703452
AYD9704825
AYD9704826
AYD9709052
AYD9710491
KEY PARTSKCA6367
CTECS-2029R
ESEN SKV04SKV286
TRICLO773877
4uSK-G-09623
4uVV-G-96899
BBR Automotive001-10-22596
EUROREPAR1634901480
ETS31.TC.574
ETS31.TC.644
MANDOMSA015350
MANDOMSA015352
MANDOMSA015424
Omnicraft2398136
Omnicraft2398158
Automotive RYME4408112
Automotive RYME4408113
Automotive RYME4413112
Automotive RYME4413113
Automotive RYME4413114
Automotive RYME4413115
Automotive RYME4413116
Automotive RYME4413117
VIKA44070938901
VIKA44070939001
VIKA44071022301
VIKA44071025901
VIKA44071026101
VIKA44071057701
4U AutopartsG11137
4U AutopartsG96899
FR REDAELLI6-BL938
FR REDAELLI6-BL938L
FR REDAELLI6-938
FR REDAELLI6-938L
CPB505540
AUTO-SPEED PARTS290RT02214
AUTO-SPEED PARTS290RT02228
AUTO-SPEED PARTS290RT02331
TechnikaRS10385
TechnikaRS16022
WOLVERSP300842
WOLVERSP310202
WXQP360921
WXQP360923
WXQP361987
WXQP361989
StarkSKCA-0050182
StarkSKCA-0050648
StarkSKSSK-1600013
StarkSKSSK-1600295
RIDEX273C0185
RIDEX273C0649
RIDEX772S0014
SPIDAN CHASSIS PARTS50844
SPIDAN CHASSIS PARTS51082
SPIDAN CHASSIS PARTS57166
1K0407152P-EURO
1K0407152P-EURO
SYD1526002
SYD1526002IT
SYD1526006
4X4 ESTANFIEST-158-00-0925
4X4 ESTANFIEST-72-00-0912R
AYD OE - Excellence97-03452
AYD OE - Excellence97-09052
APlus14563AP
APlus20163AP
DAKAtec100022
NAPANST2239
NAPANST2434
NAPANST2435
MILESDB62121
OMG SRLG40.4098/S
OMG SRLG40.8018/S
AIC54148
Storm97055
JIKIUAB33019R
JIKIUBH33010
JIKIUBH33021
JIKIUBH33022
REINHOCHRH04-0037
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI08.200309.2007851151598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro05.200306.20081001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI09.200708.2012921251390
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro07.200808.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.201266901598
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.2012771051598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI04.201008.2012771051197
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.200403.2013751021595
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.200405.2010771051896
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.200409.2007851151598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.200603.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.200703.2013921251390
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro07.200803.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.201366901598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.2013771051598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI04.201003.2013771051197
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.4 TFSI02.201105.2013921251390
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.8 TFSI04.200805.20131181601798
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TFSI04.200805.20131472001984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.9 TDI04.200810.2009771051896
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.609.200805.2010751021595
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI05.200905.2013771051598
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.2 TFSI03.201005.2013771051197
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI05.200403.20091101501984
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.200405.20091001361968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.2006.01251701968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI11.2005.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI01.2007.01181601798
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI11.2007.0921251390
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V05.2006.063861390
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI04.2010.0771051197
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI07.200512.2010771051896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.610.2006.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.200603.20091101501984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.200612.2010771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI06.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI01.2007.01181601798
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI11.2007.0921251390
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V10.2006.063861390
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.2007.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI04.2010.0771051197
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x405.2009.01552111984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI06.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.606.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.406.200404.201359801390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI02.201006.2013771051197
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.609.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI09.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x411.200404.20091101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x411.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200606.201359801390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x411.200802.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI02.201004.2013771051197
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI07.200805.2015921251390
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI03.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x411.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI03.200811.2010771051896
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI03.200805.20101031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x411.200805.20151912603597
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TSI05.201005.20151472001984
SKODA YETI (5L) 1.2 TSI09.200905.2015771051197
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x405.200912.20171181601798
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA YETI (5L) 1.4 TSI06.201005.2015901221390
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.200912.20171121521798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.4 TSI10.200905.2015921251390
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI10.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI 4x410.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x410.200905.20151912603597
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200903.20101031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TSI05.201005.20151472001984
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI05.201005.2015771051197
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.201566901598
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI01.201305.20151301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201001.20131251701968
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.2015771051598
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI05.201005.20151031401390
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel05.201005.20151101501390
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201005.20151031401968
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI05.201005.20151251701390
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.200305.20101001361968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.200305.2010751021595
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.200305.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.200605.20101031401390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI11.200605.20101251701390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel05.200905.20101101501390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V10.200305.200655751390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V10.200311.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI10.200311.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI10.200307.200666901390
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI01.200411.200855751968
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI05.200411.200866901896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion08.200411.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI11.200511.20081251701968
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI10.200311.20081001361968
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion01.200711.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200711.2008901221390
VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel10.200711.2008751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion05.200808.2010771051896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V01.200511.200655751390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI12.200405.2008851151598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI05.200512.200866901896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V05.200612.201359801390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200505.2007961311968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI07.200511.200666901390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI06.200712.2013901221390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI06.200812.20131181601390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.200712.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI01.200912.2013811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI03.200912.2013771051598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI11.200912.2013771051197
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI12.200910.201066901598
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI09.200510.2010851151598
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101031401390
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101251701390
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI05.200710.2010901221390
VW JETTA III (1K2) 2.501.200610.20101101502480
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200810.20101181601390
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI11.200708.2015901221390
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI05.200808.20151181601390
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI11.200908.20151552101984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091031401390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.2009901221390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091251701390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.406.200707.200959801390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.006.200707.20091472001984
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.200807.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI07.200807.20091181601390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI11.201311.2017921251395
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201311.20171101501968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171321801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171622201984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.201411.20171351841968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI07.201511.20171101501395
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI05.200811.20091472001984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.200911.20171552101984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 1.410.200811.201259801390
VW GOLF VI (5K1) 1.610.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.2012901221390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.200911.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi04.200911.20121552101984
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI11.200811.2012771051197
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI06.200901.20111181601798
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.607.200907.2013751021595
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.407.200907.201359801390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.2013901221390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.20131181601390
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.200907.2013771051197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI07.201007.201363861197
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TSI07.200907.20131472001984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.2016811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.20161101501968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TSI11.201305.20161622201984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI03.201105.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI11.201105.2016901221390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 GTI05.201205.20161552111984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968

Nenalezen žádný dokument.

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *


Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.