Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



P

generátor (ELSTOCK) 28-4773

Výrobce: ELSTOCK
Kód zboží: 28-4773
Dostupnost: Odesíláme do 24 h
3714,- (3069 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
generátor-nabíjecí proud [A]140
Provedení palubní sítěpro vozidla s 12V palubní sítí
Napětí [V]14
řemenices volnoběžnou řemenicí
řemenice - ? [mm]56
Počet žeber6
SvorkaM8 B+
Provedení zástrčky-IDL-DFM (Plug 121)
Netto váha [kg]6,8
Vrt - ? 1 [mm]8
AUDI06F903023HX
AUDI06F903023H
AUDI06F903023FX
AUDI06F903023F
AUDI06F903023C
AUDI03L903023FX
AUDI03L903023F
MITSUBISHI1800A066
SEAT06F903023HX
SEAT06F903023FX
SEAT06F903023CX
SEAT06F903023AX
SEAT06F903023A
SEAT03L903023F
SEAT06F903023F
SEAT03L903023FX
SEAT06F903023C
SKODA03L903023F
SKODA03L903023FX
SKODA06F903023C
SKODA06F903023HX
SKODA06F903023FX
SKODA06F903023F
SKODA06F903023CX
VW06F903023FX
VW06F903023H
VW06F903023F
VW06F903023CX
VW06F903023C
VW06F903023A
VW03L903023FX
VW03L903023F
VW06F903023AX
VW06F903023HX
HELLA8EL738192-001
LUCAS ELECTRICALLRA02291
LUCAS ELECTRICALLRA2291
VALEOTG14C011
VALEOTG14C026
VALEOTG14C015
VALEO749899
VALEO749099
VALEO746099
VALEO2542695C
VALEOTG14C016
VALEO2542695A
VALEO2607703A
BOSCH0124525539
BOSCH0124525525
BOSCH0124525091
BOSCH0124525067
BOSCH0124525066
BOSCH0124525050
BOSCH0124525039
BOSCH01240AC00B
BOSCH0986045340
QUINTON HAZELLQRA2134
HERTH+BUSS ELPARTS32045340
FRIESEN9045340
DENSODAN3001
EAI56852
DELCO REMYDRB5340
HOLGER CRISTIANSENCA1782IR
JP GROUP1190104200
EUROTEC12045340EU
CEVAMC4638
ATL AutotechnikL45340
DRI2113211402
CASCOAEG1498
RE-EX501-02384
TMIAL02384
AS-PLA0190
QX COMPONENTSQA4392
SOVEREIGNSB018
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A4 B7 Kabriolet (8HE) 2.0 TDI01.200603.20091031401968
AUDI A4 B7 Kabriolet (8HE) 2.0 TDI01.200603.20091001361968
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI05.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI11.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro05.200306.20081001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) S3 quattro11.200608.20121952651984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 (8P1) S3 quattro02.200708.20121882561984
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.201266901598
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.2012771051598
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.200403.2013751021595
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.200405.2010771051896
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.200403.20131001361968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro06.200803.20131952651984
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.201366901598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.2013771051598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro07.200803.20131882561984
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI11.200406.20081472001984
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI11.200406.20081001361968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V11.200406.20081031401968
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI06.200606.20081251701968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro06.200606.20081251701968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI11.200406.20081031401968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI09.200509.2006891211968
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI11.200511.2006931261968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI11.200406.20081472001984
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro11.200406.20081472001984
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V11.200406.20081031401968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI06.200606.20081251701968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro06.200606.20081251701968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI11.200406.20081001361968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI11.200406.20081031401968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI09.200509.2006891211968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI06.200606.20081201631968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro06.200606.20081201631968
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI11.200511.2006931261968
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI08.200606.20101472001984
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro08.200606.20101842503189
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro05.200806.20142002721984
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro05.200806.20141952651984
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI03.200706.20101472001984
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.200706.20101842503189
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro05.200806.20142002721984
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro05.200806.20141952651984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.9 TDI04.200810.2009771051896
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.609.200805.2010751021595
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI05.200905.2013771051598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI05.201004.2015771051598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.201104.201566901598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.201566901598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.2015771051598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)09.200503.20101001361968
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)02.200703.20101031401968
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D02.200711.20121031401968
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D01.2008.01031401968
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D06.2008.01031401968
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI06.201306.201566901598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI07.201206.2015771051598
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 4WD10.2010.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI05.200403.20091101501984
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.200405.20091001361968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.2006.01251701968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI04.200605.20091472001984
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI11.2005.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI08.2009.066901896
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.610.200405.2009751021595
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI10.200405.20091101501984
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI10.200405.2009771051896
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V04.200405.20091031401968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI01.200605.20091251701968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI11.200505.20091472001984
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI11.200505.20091031401968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI09.200405.20091001361968
SEAT LEON (1P1) 1.607.200512.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI07.200505.20101101501984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI09.200505.20061361851984
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI07.200512.2010771051896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI05.200503.20091472001984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI11.200605.20111772401984
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI06.200712.201066901896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI07.200505.20101001361968
SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R09.200912.20121952651984
SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG12.200912.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x406.200912.2010771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.610.2006.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.200603.20091101501984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.200612.2010771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI06.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x406.200705.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.2007.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI08.200912.201066901896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG09.2009.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI10.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI06.199910.200250681896
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI07.199801.2006811101896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI06.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.606.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.609.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI09.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x411.200404.20091101501984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x411.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS04.200602.20131251701968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20101001361968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.200806.2013751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI03.200811.2010771051896
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI03.200805.20101031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI05.201512.20171101501968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200903.20101031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161001361968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI12.201212.20161301771968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201101.20131251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion12.201212.20161301771968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI12.201107.2016771051598
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.201207.20161031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141251701968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V04.200003.20101502042792
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI04.200003.2010851151896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion04.200003.20101502042792
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion04.200003.2010851151896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI11.200203.2010961301896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI06.200503.20101101501896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.200503.20101031401968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG04.200603.2010851151984
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.199503.201066901896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.199503.2010851151984
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.199703.20101101501781
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.200503.20101001361968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.2015.01031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion11.199804.200266901896
VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi BlueMotion07.200905.2014771051598
VW SHARAN VAN (7M_) 2.0 (7M8, 7M9)09.199607.2002851161984
VW SHARAN VAN (7M_) 2.8 VR6 (7M9)08.200105.20031502042792
VW SHARAN VAN (7M_) 1.9 TDI (7M8, 7M9)09.199605.200366901896
VW SHARAN VAN (7M_) 1.9 TDI (7M6, 7M9)04.200003.2010851161896
VW SHARAN VAN (7M_) 1.9 TDI (7M9)11.200205.2003961311896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI02.200305.2004741001896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.200305.20101001361968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.200305.2010751021595
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.200301.20071101501984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.200305.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.200308.2015851151984
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI04.200311.2009771051896
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI04.200311.200963851896
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V10.200311.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI10.200311.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI01.200411.200855751968
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI05.200411.200866901896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion08.200411.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI11.200511.20081251701968
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI10.200311.20081001361968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion01.200711.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel10.200711.2008751021595
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI04.200311.200963851896
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI04.200311.2009771051896
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.011.200305.2013851151984
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiFuel05.201108.2015851151984
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.200311.200963851896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.200311.2009771051896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI04.200311.200963851896
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI04.200311.2009771051896
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI06.200611.2009751021896
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI01.200611.200962841896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI09.200708.20101031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion05.200808.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI05.200512.200866901896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200505.2007961311968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.200712.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI01.200912.2013811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI03.200912.2013771051598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI03.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI03.200507.2010771051896
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200507.20101251701968
VW PASSAT B6 (3C2) 1.605.200507.2010751021595
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.200508.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion09.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI11.200807.2010811101968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI01.200911.20101051431968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion05.200907.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI12.200910.201066901598
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI08.200511.2010771051896
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.608.200511.2010751021595
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200502.2006901221968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI11.200811.2010811101968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI01.200911.20101051431968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion05.200911.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.200605.20081031401968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091031401968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.006.200707.20091472001984
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.200807.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI07.200807.20091181601390
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI06.200707.20091001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181251701968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.200807.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.200707.20181001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.201007.2018811101968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.201207.20181301771968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.200808.20091201631968
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI05.200911.20101051431968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion08.200901.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion11.200901.20121251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R05.201411.20172062801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171952651984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 1.610.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.200911.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20121992701984
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.055751598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.066901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.0771051598
VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC08.201305.20141622201984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.607.200907.2013751021595
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131001361968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel07.201007.2013751021595
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.006.201012.2017851151984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 R01.201305.20161952651984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI10.201107.2016771051598
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968
+ pro dalších 10 modelů vozidel

Nenalezen žádný dokument.



Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.