Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



P

Pouzdro, olejový filtr (FEBI BILSTEIN) 109394

Výrobce: FEBI BILSTEIN
Kód zboží: 109394
Kód EAN: 4054224093948
Dostupnost: Prodejna Bohumín: Ne
Externí sklad: skladem (12-24h. na prodejně)
1840,- (1521 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Zeptejte se na zboží
Hmotnost [kg]1,22
Doplňující výrobek/info 2s filtrem
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos chladičem oleje
Dbejte servisních informaci
AUDI03L 115 389 C
AUDI03L 115 389 G
AUDI03L 115 389 H
AUDI3L 115 389 C
AUDI3L 115 389 G
AUDI3L 115 389 H
SEAT03L 115 389 C
SEAT03L 115 389 G
SEAT03L 115 389 H
SEAT3L 115 389 C
SEAT3L 115 389 G
SEAT3L 115 389 H
SKODA03L 115 389 C
SKODA03L 115 389 G
SKODA03L 115 389 H
SKODA3L 115 389 C
SKODA3L 115 389 G
SKODA3L 115 389 H
VW03L 115 389 C
VW03L 115 389 G
VW03L 115 389 H
VW3L 115 389 C
VW3L 115 389 G
VW3L 115 389 H
PIERBURG7.09269.40.0
VAN WEZEL58013721
MAGNETI MARELLI359001603230
AKS DASIS046025N
AKS DASIS046051N
METZGER2370005
NISSENS90681
NISSENS91158
NRF31263
NRF31355
BUGIADBSP24941
BUGIADBSP24941OE
VEMOV15-60-6087
BIRTH80346
BIRTH80767
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.18.069
AVA QUALITY COOLINGVN3388
ERA559071A
MEAT & DORIA91652
MEAT & DORIA95176C
JP GROUP1113501300
MAHLECLC 114 000S
SIDAT590176C
SIDAT83.2652
JDEUSM-4010230
JDEUSM-4010231
JDEUS401M23
TOPRAN117 295
AUTOMEGA130048010
PRASCOVN3388
HOFFER8091652
HOFFER8095176C
BLUE PRINTADBP210027
MAXGEAR14-0045
CAUTEX766732
AHE802.027M1
FISPA590176C
FISPA83.2652
BSGBSG 90-140-011
THERMOTECD4W020TT
PATRONPRS6025
PATRONPRS6031
PATRONP16-0045
ASAM34856
STELLOX10-73019-SX
3RG83701
Metalcaucho38932
STCT438932
OSSCA21854
LUZARLOc 1809
AUTLOGAS8018
WILMINK GROUPWG1720004
WILMINK GROUPWG1720095
WILMINK GROUPWG1804741
WILMINK GROUPWG1899819
WILMINK GROUPWG2015868
WILMINK GROUPWG2047962
WILMINK GROUPWG2181055
FARE SA15977
DIPASPORTRAO025AN
FASTFT55418
OREX120184
ESEN SKV31SKV053
TRICLO412653
BBR Automotive001-10-24858
CSV electronic partsCRA1176C
CSV electronic partsCRV2652
vika11151767201
MI.R.A.28/2418
MI.R.A.28/2518
MI.R.A.28/2518K
MI.R.A.28/2684K
4U Autoparts14265VV
4U Autoparts14269VV
DIAMAXDL1331
WE PARTS381470044
WE PARTS381590160
WXQP314255
NTYCCL-AU-010
NTYCCL-AU-010A
03L115389C
COGEFA France711.VW027
GECORO014Q
GECORO034Q
GECORO045Q
Dr.Motor AutomotiveDRM01133
Dr.Motor AutomotiveDRM211026S
AIC56550
MEHA AUTOMOTIVEMH70301
hajus Autoteile1211428
HART619 332
HART637 242
AslyxAS-506191
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.201266901598
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI05.200908.2012771051598
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.200403.20131001361968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.201366901598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.200903.2013771051598
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro05.200806.20142002721984
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro12.201101.20171301771968
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI08.200801.20171201631968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI11.201112.20151301771968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro11.201112.20151301771968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI11.200712.20151051431968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI11.200712.20151001361968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI06.200812.2015881201968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI08.200812.20151201631968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro11.200812.20151051431968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI05.201312.20151101501968
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro05.201312.20151101501968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI05.200905.2013771051598
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI11.201112.20151301771968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro11.201112.20151301771968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI04.200812.20151051431968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI04.200812.20151001361968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI06.200812.2015881201968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI08.200812.20151201631968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro04.200812.20151051431968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI05.201312.20151101501968
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro05.201312.20151101501968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20171001361968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20131051431968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.200809.20121251701968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro08.200905.20131051431968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.200805.20171201631968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro06.201205.20171301771968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI05.201305.20171101501968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro05.201305.20171101501968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI10.201105.20151051431968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro01.201205.20151301771968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 3.2 FSI03.200903.20121952653197
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI05.200906.20141201631968
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TDI05.201301.20171101501968
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro11.201105.20161301771968
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro09.200905.20161051431968
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro09.200905.20161001361968
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro04.200905.20161201631968
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro05.201305.20161101501968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI10.201101.20171301771968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro12.201101.20171301771968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.200901.20171201631968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.200901.20171001361968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.200901.20171051431968
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI05.201301.20171101501968
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI05.201004.2015771051598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.201104.201566901598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI01.201209.20181001361968
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI03.201109.20181301771968
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI03.201109.20181201631968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI05.201109.20181301771968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI05.201109.20181201631968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI01.201209.20181001361968
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.201566901598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.2015771051598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI06.201104.20151301771968
BMW 5 (E60) 530 d02.200712.20091732352993
BMW 5 (E60) 530 xd03.200708.20071732352993
BMW 5 Touring (E61) 525 i01.200712.20101602182996
BMW 5 Touring (E61) 525 xi01.200712.20101602182996
BMW 1 Kabriolet (E88) 125 i12.200710.20131602182996
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D09.2007.01101501991
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 AWD02.199703.20011111512429
FIAT STRADA pick-up (178_) 1.3 D Multijet (278AYR1A)10.2010.070951248
FORD MONDEO IV (BA7) 2.307.200701.20151181602261
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi11.200701.2015851151997
HYUNDAI H-1 / STAREX autobus (A1) 2.5 CRDi06.200612.2007811102497
JAGUAR XF I (X250) 3.003.200804.20151752382967
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 Tdi 4x410.199609.2001851162498
KIA BONGO valník/podvozek (SR) 2.4 TD09.199002.199764872417
LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_)01.199802.20031482012995
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 (251.054, 251.154)01.200712.20141702312996
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T)04.201012.2015941282477
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.198201.198451691488
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.6 Turbo (L35)02.200710.20101321801598
RENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D02.199805.200148651870
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D, EZ14)06.2010.0811101461
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI06.201306.201566901598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI07.201206.2015771051598
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 4WD10.2010.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI10.2009.0771051598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI11.2010.066901598
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI12.200805.20131051431968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI02.200905.20131251701968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI12.200805.2013881201968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI05.200905.20131051431968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI05.200905.20131251701968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI07.200905.2013881201968
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011.0851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.2011.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201002.20131251701968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI11.2012.01301771968
SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI06.200904.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.201005.2015771051598
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D03.199304.199758792299
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XDi 4WD02.2012.01101501998
SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 (A5B 412)01.2008.063861242
VOLVO S80 I (184) 2.4 T5 AWD04.200009.20031472002435
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161001361968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI12.201212.20161301771968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201101.20131251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion12.201212.20161301771968
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.201566901598
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI01.201305.20151301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201001.20131251701968
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.2015771051598
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201005.20151031401968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI12.201107.2016771051598
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.201207.20161031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141251701968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW AMAROK valník/podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.201110.20161031401968
VW AMAROK valník/podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI09.201107.20191321801968
VW AMAROK valník/podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 4motion09.201107.20191321801968
VW AMAROK valník/podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion09.201110.20161031401968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI05.201509.2020751021598
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.6 TDI05.201509.2020751021598
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI04.201512.2019751021968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI04.201512.20191031401968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion06.201512.20191031401968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI04.201507.201962841968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI04.201512.2019751021968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI04.201512.20191031401968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion06.201512.20191031401968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.201507.201962841968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.201512.2019751021968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.201512.20191031401968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion06.201512.20191031401968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI04.201511.201962841968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI04.201511.2019751021968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI04.201511.20191031401968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 4motion06.201511.20191031401968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion05.201505.2016811101968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI05.2015.01031401968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.6 TDI05.201511.201755751598
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.6 TDI05.2015.0751021598
VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi BlueMotion07.200905.2014771051598
VW TOURAN VAN (1T3) 2.0 TDi05.201001.20131251701968
VW TOURAN VAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.201566901598
VW TOURAN VAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.2015771051598
VW TOURAN VAN (1T3) 2.0 TDI05.201005.20151031401968
VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201111.2015851161968
VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201005.20111001361968
VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201011.20151031401968
VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.201001.20131251701968
VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI (5N1)05.201007.2011811101968
VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI (5N1, 5N2)11.200907.20181031401968
VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)11.200707.20181031401968
VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)05.201005.20131251701968
VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N2)11.201207.20181301771968
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T05.200208.20051251701781
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.200908.201562841968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.200908.2015751021968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.200908.20151031401968
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI 4motion05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI09.200908.201562841968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI09.200908.2015751021968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.0 TDI 4motion09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.200908.201562841968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.200908.2015751021968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion05.201008.20151001361968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI09.200908.201562841968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI09.200908.2015751021968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI09.200908.20151031401968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion09.200908.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.201555751598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI08.201005.2015751021598
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI01.200912.2013811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI03.200912.2013771051598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI08.200907.2010771051598
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI12.200910.201066901598
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI06.200910.2010771051598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI08.200911.2010771051598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI11.201312.2016841141968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI11.201312.2016841141968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI10.201112.20161051421968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI11.201512.20161031401968
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.0 TDI 4motion07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI11.201312.2016841141968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI05.201112.2016801091968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI05.201112.20161001361968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI10.201112.20161051421968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI11.201512.20161031401968
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161201631968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181251701968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion09.200707.20181472001984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.200807.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.200707.20181001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.201007.2018811101968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.201207.20181301771968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion08.200901.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion11.200901.20121251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.055751598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.066901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009.0771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion07.200907.2013771051598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI12.200907.201366901598
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131001361968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI01.201007.2013811101968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.201111.20151031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.2010.01251701968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01001361968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI01.2013.01301771968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion11.2011.01321801968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI09.201008.20121201631968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion09.201008.20121201631968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion09.201010.2013901221968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI09.201010.2013901221968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI11.2011.01321801968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI07.2012.01031401968
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion06.2012.01031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI10.201107.2016771051598
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968

Nenalezen žádný dokument.

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *


Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.