Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč



PM

Čidlo, teplota výfukových plynů (METZGER) 0894549

Výrobce: METZGER
Kód zboží: 0894549
Kód EAN: 4062101039255
Dostupnost: Prodejna Bohumín: Ne
Externí sklad: skladem (12-24h. na prodejně)
2588,- (2139 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Zeptejte se na zboží
TvarTvar L
Tvar zásuvkytvar D
délka kabelu570
počet pólů2
Alternativní sada opravy0894494
Alternativní sada opravy0894923
VAG03L 906 088 BH
VAG03L 906 088 DK
VAG03L 906 088 CL
VAG03L 906 088 ER
NGK95067
NGK93474
NGK95157
HERTH+BUSS ELPARTS70683073
METZGER0894307
METZGER0894494
VEGAZTPS-447
VEGAZTPS-468
VEGAZTPS-478
MAPCO88136
BUGIADBSP25059
VEMOV10-72-0007
VEMOV10-72-1310
ERA551165
MEAT & DORIA12037
MEAT & DORIA12349
INTERMOTOR27190
INTERMOTOREXT192
INTERMOTORKXT188
INTERMOTORLXT193
SIDAT82.1163
SIDAT82.226
SIDAT82.1244
WALKER PRODUCTS273-20447
WALKER PRODUCTS273-20468
WALKER PRODUCTS273-20478
HOFFER7452037
HOFFER7452349
FISPA82.1163
FISPA82.226
FISPA82.1244
ELTA AUTOMOTIVEEX5185
ELTA AUTOMOTIVEXLS1885
LUCASLGS7077
OSSCA32524
WILMINK GROUPWG1268391
WILMINK GROUPWG1494360
CSV electronic partsCST2226
vika99061804401
WE PARTS411420138
WE PARTS411420344
WE PARTS411420396
ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.200403.20131001361968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.200806.20141251701968
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI04.200805.20131031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI06.201104.20151301771968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 4WD10.2010.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x406.200705.20091251701968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x410.2010.01031401968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI12.200805.20131051431968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI02.200905.20131251701968
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI12.200805.2013881201968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI05.200905.20131051431968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI05.200905.20131251701968
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI07.200905.2013881201968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.2011.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201002.20131251701968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI11.2012.01301771968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI07.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x409.200805.20151251701968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V01.200905.20151031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200912.2017811101968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.200912.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x411.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V10.200905.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI10.200905.20151251701968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 4x410.200905.20151251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI11.201112.20161001361968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI12.201212.20161301771968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161031401968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion11.201101.20131251701968
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion12.201212.20161301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI01.201305.20151301771968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201001.20131251701968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI05.201005.20151031401968
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI04.201207.20161031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141251701968
VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.2020811101968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.201509.20201031401968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.201509.20201031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V11.201005.20151031401968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion08.201005.2015811101968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V05.200808.20151031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.200707.20181251701968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.200807.20181031401968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.200707.20181001361968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI05.201007.2018811101968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.201207.20181301771968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion08.200901.20121031401968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion11.200901.20121251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI08.200811.20171031401968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI05.200911.20171251701968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI01.201311.20171301771968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131031401968
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI07.200907.20131001361968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.2010.01251701968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01001361968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI01.2013.01301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI04.201107.20161031401968

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *


Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.